Oro kondicionieriai

Oro kondicionieriai – nepakeičiama įrangą karštuoju metu laikotarpiu. Esame populiarių ir pasaulyje pripažintų gamintojų – LAMBORGHINI – partneriai bei oficialūs atstovai Lietuvoje. Savo klientams siūlome geriausią kokybės ir kainos santykį atitinkančią produkciją – oro kondicionierius. Siekdami pateisinti gerą gamintojo reputaciją, tiekiame tik aukščiausios kokybės, profesionalius ir ilgaamžiškus oro kondicionierius.

 
Lmborghini rubino s12   650€ + PVM​
 
Šildymui ir kondicionavimui
Kambariams iki 40m2
Energinis naudingumas A++ / A+

 

oro kondicionieriai akcija silumos siurbliai
 
Lmborghini rubino s18   1040€ + PVM
 
Šildymui ir kondicionavimui
Kambariams iki 60m2
Energinis naudingumas A++ / A+

 

oro kondicionieriai kaina sildykpigiau.lt
 
Lmborghini rubino s22   1300€ + PVM
 
Šildymui ir kondicionavimui
Kambariams iki 70m2
Energinis naudingumas A++ / A+

 

Oro kondicionieriai

 

Oro kondicionieriai: kas tai ir kaip veikia?

 

Visose Europos Sąjungos šalyse, įskaitant ir Lietuvą, oro kondicionierių poreikis sparčiai didėja – tiek buitiniame, tiek paslaugų ar kituose sektoriuose. Gamintojai pastebi, kad kylant aplinkos temperatūrai, kondicionavimo sistemų naudojimas labiausiai išaugo gyvenamosiose patalpose, nors labai paplitusios yra ir visuomeniniuose pastatuose, gydymo įstaigose ar gamybinėse patalpose.

Oro kondicionieriai, kaip ir bet kuri kita įranga, yra tobulinama ne tik tam, kad dar geriau atitiktų vartotojų poreikius, bet ir kad būtų kokybiškesnė, patikimesnė, visapusiškai geresnė. Pagrindinės priežastys, lėmusios gamintojų poreikį keisti, modifikuoti ir atnaujinti senesnius oro kondicionieriaus modelius, buvo:

  • Mažesnio elektros energijos suvartojimo poreikis
  • Santykinai mažesnė oro tarša, kurią lemia energijos poreikio mažėjimas
  • Sistemos ilgaamžiškumas, t. y. modernesnių oro kondicionierių sistemos eksploatavimo laikas iki trijų kartų ilgesnis, nei senesnių modelių oro kondicionierių
  • Ekologiškumas – modernesnės sistemos naudojimas nedaro neigiamo poveikio aplinkai

Šiuolaikinių oro kondicionierių veikimo principas gana paprastas. Oro kondicionavimo metu oras yra sušildomas arba atvėsinamas, sudrėkinamas arba džiovinamas, valomas, dezinfekuojamas arba jonizuojamas. Taip pat oras gali būti kondicionuojamas iš dalies, kai palaikomos tik oro mikroklimatinės sąlygos (temperatūra ir drėgmė).

Dažniausiai oro kondicionavimo sistemos yra reguliuojamos ir veikia automatiškai, iš anksto užprogramavus norimas sąlygas bei nustačius pageidaujamas funkcijas. Labai svarbu yra tai, kad šiuolaikiniai kondicionieriai apima kelias funkcijas: vėdinimą ir šildymą. Tad tinkamai pasirinkus oro kondicionierių, patalpoje būti taps neabejotinai komfortiškiau ir jaukiau.

 

Kaip išsirinkti tinkamą oro kondicionierių?

 

Žinomi oro kondicionierių gamintojai šiuo metu gali pasiūlyti daugybę skirtingų oro kondicionierių tipų (rūšių) ir modelių. Paprastai oro kondicionieriai skirstomi į sieninius oro kondicionierius, kasetinius oro kondicionierius, mobiliuosius oro kondicionierius ir oro kondicionierius su „Multi Split“ sistema. Kiekvienas iš jų turi savo savybes, leidžiančias oro kondicionierių pritaikyti prie atitinkamų sąlygų.

Sieniniai oro kondicionieriai. Tai Lietuvoje paklausiausi šilumos siurbliai, veikiantys principu oras–oras. Dažniausiai sieninius oro kondicionierius sudaro du blokai: vidinis ir išorinis. Šie kondicionieriai estetiško dizaino, juos paprasta montuoti ir lengva naudotis. Tačiau šie privalumai ne vieninteliai, nes tokios kondicionavimo sistemos pasižymi ir kitomis vertingomis savybėmis, tokiomis kaip įrenginio programavimo galimybė, nuotolinis valdymas, tylus veikimas, daugiapakopių oro valymo filtrų naudojimas, dūmų neutralizavimo ir alergenų nukenksminimo funkcijos, oro jonizatorių naudojimas, kompaktiškumas. Šio tipo oro kondicionieriai tinkami naudoti mažesnėse patalpose.

Kasetiniai oro kondicionieriai. Tai kompaktiški oro kondicionieriai, montuojami pakabinamose lubose, todėl yra beveik nepastebimi. Kasetiniai oro kondicionieriai pasižymi tokiomis savybėmis kaip platus išpučiamo oro srautas, keturios oro išpūtimo kryptys, automatinis oro srauto greičio reguliavimas. Tai sprendimas, puikiai tinkantis didelėms patalpoms.

Mobilieji oro kondicionieriai.  Tai oro kondicionieriai su ratukais, todėl juos nesunku pervežti iš vienos vietos į kitą. Šių oro kondicionierių savybės ir veikimo principas panašus į stacionarius kondicionierius.  Šiltas oras iš patalpos išleidžiamas naudojant išleidimo vamzdį, kuris gali būti montuojamas lange arba sienoje. Kai kurie šių oro kondicionierių modeliai turi šildymo, oro sausinimo bei vėdinimo funkcijas.

Oro kondicionieriai su „Multi Split“ sistema. Jie skirti tiems atvejams, kai patalpose reikalingi keli kondicionieriai (keliose patalpose): pastato išorėje statomas / kabinamas kondicionieriaus lauko blokas, iš kurio į namo vidų galima pajungti keletą vidinių dalių. Oro kondicionierių su „Multi Split“ sistema kompresorius veikia labai efektyviai, todėl maksimaliai išnaudojama kompresoriaus galia. Šie kondicionieriai puikiai tinka daugiabučiams ir kotedžams.

 

Kam reikalingi ir kuo naudingi oro kondicionieriai?

 

Oro kondicionierius jau yra tapęs komfortiškesnio gyvenimo garantu. Šiuolaikiniai rinkoje pripažintų gamintojų oro kondicionieriai yra reikalingi ir naudingi dėl daugybės priežasčių.

  •  Funkcionalumas. Oro kondicionieriai padeda sukurti komfortišką atmosferą patalpose: vėsina, šildo, šalina perteklinę drėgmę, padeda išnaikinti dulkes ir kenksmingus mikroorganizmus. Norint įsigyti funkcionalią ir poreikius puikiai atitinkančią įrangą, būtina įvertinti kondicionieriaus tipą, modelį, jo galią ir montavimo būdą. Visada esame pasirengę patarti ir padėti savo klientams išsirinkti tinkamiausią oro kondicionieriaus variantą. Akcentuojame, kad norint maksimalios naudos, oro kondicionieriaus montavimas turi būti patikėtas šios srities profesionalams. 
  •  Kokybė. Ji remiasi ne tik sklandžiu oro kondicionieriaus veikimu, bet ir kitomis savybėmis. Viena iš jų – tylus kondicionieriaus veikimas. Mūsų siūloma įranga yra lengvai pritaikomi bet kurioje aplinkoje, veikia labai tyliai, todėl netrikdo ir neblaško dėmesio. 
  •  Patrauklus dizainas. Galimybė rinktis iš plataus oro kondicionierių asortimento leidžia išsirinkti tai, kas geriausiai derės prie individualaus interjero. Modernūs oro kondicionieriai išsiskiria kompaktiškumu, todėl puikiai tinka net labai mažose erdvėse. Prireikus, kondicionierių galima montuoti ir paslėptą, t. y. kad jis nebūtų matomas. 
  •  Lengvas valdymas. Pažangios technologijos ir inovatyvūs sprendimai užtikrina lengvą kondicionieriaus valdymą. Kai kurių modelių oro kondicionieriaus veikimą galima reguliuoti nuotoliniu būdu, pavyzdžiui, per išmanųjį įrenginį. Lengvas valdymas patrauklus ir tuo, kad leidžia itin greitai nustatyti pageidaujamą temperatūrą pasirinktam laikotarpiui.
  •  Komfortas, grįstas gera sveikata ir savijauta. Šiuolaikiniai oro kondicionieriai ne tik palaiko reikalingą temperatūrą patalpoje, bet ir gerina oro kokybę, padeda išvalyti orą nuo dulkių, kenksmingų mikroorganizmų, bakterijų ir kt. Įvairių tyrimų rezultatai rodo, kad švaresnis oras ir nuolatinė optimali temperatūra prisideda prie geresnės sveikatos būklės, padeda palaikyti žmogui reikalingą energijos kiekį. Vėsesnis ir švaresnis oras padeda geriau susitelkti darbui. Ir priešingai – tvankus oras ar jo trūkumas trukdo sukoncentruoti dėmesį, sekina, kelia nuovargį.

 

Kokius oro kondicionierius mes siūlome?

 

Mes siūlome „Lamborghini“ oro kondicionierių, skirtą šildymui ir vėsinimui, rinktis iš kelių modelių. Mūsų oro kondicionieriai parduodami optimalia kaina. Rekomenduojame atsižvelgti ir įvertinti patalpos, kurioje bus montuojamas oro kondicionierius, dydį – tai labai svarbu sklandžiai kondicionieriaus veiklai.

oras oro kondicionieriai kaunas oras oro kondicionieriai kaunas
oras oro kondicionieriai kaune oras oro kondicionieriai kaune
oro kondicionieriai kaunas kaune oro kondicionieriai kaunas kaune
oro kondicionieriai kaunas nordis samsung oro kondicionieriai kaunas nordis samsung
oro kondicionieriai namams daikin oro kondicionieriai namams daikin
oro kondicionieriai sildykpigiau oro kondicionieriai sildykpigiau
oro vestintuvai sildykpigiau.lt oro vestintuvai sildykpigiau.lt
prekes oras oras atsiliepimai sanaudos kompensacija prekes oras oras atsiliepimai sanaudos kompensacija
rekuperatoriai oro kondicionieriai butui rekuperatoriai oro kondicionieriai butui
silumos siurbliai oro kondicionieriai silumos siurbliai oro kondicionieriai
siurbliai oras vanduo siurbliai oras vanduo
tikslios kontroles tylus tipai sildyk pigiau tikslios kontroles tylus tipai sildyk pigiau
vesinimo funkcija Šildymui ir kondicionavimui energinis naudingumas vesinimo funkcija Šildymui ir kondicionavimui energinis naudingumas
city line inverter ch mobilus kondicionieriai city line inverter ch mobilus kondicionieriai
kanaliniai pastatomi geriausi oro kondicionieriai kanaliniai pastatomi geriausi oro kondicionieriai
klimato kontrole kainos klimato kontrole kainos
kondicionieriai oras oras kondicionieriai oras oras
Lamborghini rubino oro kondicionieriai Lamborghini rubino oro kondicionieriai
midea htw silumos siurblys midea htw silumos siurblys
mitsubishi mobilus oro kondicionieriai electrolux mitsubishi mobilus oro kondicionieriai electrolux
montuojami kondicionieriai montavimas montuojami kondicionieriai montavimas
oras oras kondicionavimas vesinimas namuose oras oras kondicionavimas vesinimas namuose
oras oras kondicionieriai oras oras kondicionieriai
rekuperatorius namui kaina rekuperatorius namui kaina
namu vedinimo sistemos namu vedinimo sistemos
oro kondicioneriai saldymo sistemos oro kondicioneriai saldymo sistemos
saldymo produktai saldymo sistemos saldymo produktai saldymo sistemos
Skip to content